Reference


„Technické řešení rekultivace objektů NH a.s., úložiště Bartovice“

pro společnost ArcelorMittal Ostrava a.s. Do konce roku 2015 bylo na této stavbě zpracováno a využito přes 1 300 000 t materiálu. Termín: 2004 - dosud
Technologie na zpracování odpadů do rekultivačně sanačních směsí byla navržena ve spolupráci s předními odborníky z Technické university Vysoké školy báňské v Ostravě, výroba probíhá na základě patentovaných receptur. Výrobní zařízení na úložišti v Ostravě Bartovicích, na kterém jsou odpady zpracovány je výsledkem vývoje firmy GEMEC - UNION a.s. a bylo vyrobeno firmou v rámci vlastního know-how.

„Rekultivace složiště popelovin Pr. Suchá – Příkopy II. etapa“
Firma GEMEC - UNION a.s. převzala za společnost Dalkia Česká republika a.s. závazek rekultivace území bývalého složiště popelovin v Havířově – Suché v lokalitě „Příkopy“ v celkové rozloze cca 26 ha. Náklady na celkovou rekultivaci byly projekčně stanoveny ve výši 112,9 mil. Kč, s termínem dokončení k 30.12.2020.

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

upravit předvolby